انتشار ترانه After You (بعد از تو)

 انتشار ترانه After You (بعد از تو)

 
 معرفی امام حسین(ع) به جهان مسلما از بهترین اقدامات در جهت صلاح بشریت و ظهور منجی شمرده میشود و استفاده از هنر و رسانه قویترین ابزار برای این منظور است. امروزه به جرات میتوان گفت یکی از پر مخاطب ترین قالب های هنری در جهان موسیقی است که تاثیر غیر قابل انکاری در جوامع و بخصوص جوانان دارد.استفاده از این ابزار قدرتمند میدانی است که تا بحال از تفکر دینی ناب خالی مانده و اغلب در دست افکار پوسیده و دنیازده بوده است. 
 
 پس از نامه مهم مقام معظم رهبری به جوانان غربی که به letter4u معروف شد، گروه هنری وِتر بر آن شد تولید آثاری موسیقایی به زبان انگلیسی و با تمرکز بر ذائقه مخاطب جوان غربی را در دستور کار قرار دهد که پس از فراز و نشیب‌های بسیار اولین اثر از این مجموعه به نام After You تحت نام هنری #Vetr به مرحله انتشار رسید.
 
 داستان کربلا و گفتگوی اصحاب با امام حسین(ع) در شب عاشورا موضوعی است که دستمایه تولید این ترانه انگلیسی قرار گرفته است. ایده ای که برگرفته از یکی از روضه های پر تکرار استاد پناهیان درباره حضرت اباالفضل(ع) بوده است و در مراحل تولید هم توانسته در مضمون و محتوا از نظرات ایشان بهره مند شود که جا دارد تشکر ویژه خود را خدمت این استاد فرزانه و همه دوستانی که در این راه ما را یاری کردند تقدیم کنیم.
 
 متاسفانه با توجه به انحصار رسانه‌ای در غرب و تسلط اربابان باطل، رساندن پیام‌های حق به گوش جهانیان با دشواریهای جدی روبروست که کمک تک تک شما را می‌طلبد. از این رو هر کس بتواند در این مسیر قدمی بردارد و این پیام را به گوش اهلش برساند، قطعا سهمی در ادامه راه امام حسین(ع) و حضرت زینب، نجات بشریت و زمینه‌سازی ظهور، و اطاعت از امر ولی زمان برده است.
 
 گروه هنری وِتر - تابستان ۹۸
 
 موزیک ویدئو "After You" تا دقایقی دیگر در کانال منتشر خواهد شد.
 
Vetr
@Vetrmusic
@Panahian_ir