امروز (سه شنبه) آغاز چله نوکری

 
ألْحَـمْـدُلِلّٰهِ الَــذِے خـَـلَــقَ الْحُــسَـیْـنَ....
 
آیت الله العظمی محمد تقی بهجت فومنی (رضوان الله تعالی علیه): 
چهل روز مانده به محرم، چله گناه نکردن بگیرید تا سوز دل و اشک چشمانتان برای سید الشهدا (علیه السلام) فراوان گـردد.
 
 

 انتشار ترانه After You (بعد از تو)

 
 معرفی امام حسین(ع) به جهان مسلما از بهترین اقدامات در جهت صلاح بشریت و ظهور منجی شمرده میشود و استفاده از هنر و رسانه قویترین ابزار برای این منظور است. امروزه به جرات میتوان گفت یکی از پر مخاطب ترین قالب های هنری در جهان موسیقی است که تاثیر غیر قابل انکاری در جوامع و بخصوص جوانان دارد.استفاده از این ابزار قدرتمند میدانی است که تا بحال از تفکر دینی ناب خالی مانده و اغلب در دست افکار پوسیده و دنیازده بوده است. 
 
 پس از نامه مهم مقام معظم رهبری به جوانان غربی که به letter4u معروف شد، گروه هنری وِتر بر آن شد تولید آثاری موسیقایی به زبان انگلیسی و با تمرکز بر ذائقه مخاطب جوان غربی را در دستور کار قرار دهد که پس از فراز و نشیب‌های بسیار اولین اثر از این مجموعه به نام After You تحت نام هنری #Vetr به مرحله انتشار رسید.
 
 داستان کربلا و گفتگوی اصحاب با امام حسین(ع) در شب عاشورا موضوعی است که دستمایه تولید این ترانه انگلیسی قرار گرفته است. ایده ای که برگرفته از یکی از روضه های پر تکرار استاد پناهیان درباره حضرت اباالفضل(ع) بوده است و در مراحل تولید هم توانسته در مضمون و محتوا از نظرات ایشان بهره مند شود که جا دارد تشکر ویژه خود را خدمت این استاد فرزانه و همه دوستانی که در این راه ما را یاری کردند تقدیم کنیم.
 
 متاسفانه با توجه به انحصار رسانه‌ای در غرب و تسلط اربابان باطل، رساندن پیام‌های حق به گوش جهانیان با دشواریهای جدی روبروست که کمک تک تک شما را می‌طلبد. از این رو هر کس بتواند در این مسیر قدمی بردارد و این پیام را به گوش اهلش برساند، قطعا سهمی در ادامه راه امام حسین(ع) و حضرت زینب، نجات بشریت و زمینه‌سازی ظهور، و اطاعت از امر ولی زمان برده است.
 
 گروه هنری وِتر - تابستان ۹۸
 
 موزیک ویدئو "After You" تا دقایقی دیگر در کانال منتشر خواهد شد.
 
Vetr
@Vetrmusic
@Panahian_ir
 
 

238949488 318877

هم پای عنوان بصری...

 
 
امام صادق
علم
عنوان بصری
حجت الاسلام علوی
زیر خیمه حسین
‌ ‌
 

658655623 330551

سالروز ترور روحانی‌انقلابی

آیةالله شیخ محمد صدوقی
 
رهبرانقلاب
 
نکته مهمی که در زندگی ایشان دیدم، در یزد آقای صدوقی یک امام جمعه فقط نبود. به معنای واقعی کلمه ایشان نماینده امام بود یعنی برای مردم یزد رهبر و امام بود و دقیقا مردم را رهبری میکرد، من سال ۵۷ بعد از آنی که از تبعید آمدیم، من از طریق یزد آمدم که یک سری به آقای صدوقی بزنم و از آن‌جا بیایم به طرف مشهد، یزد که رسیدم، اصلا اوضاع یزد را یک جور دیگر دیدم. دیدم یزد یک کشور دیگری است. کشوری است که حاکم و فرمانروایش آقای صدوقی است و تمام امور مردم را ایشان اداره میکند. البته شهربانی و استانداری و فرمانداریش طاغوتی بود اما وجود آنها در جنب وجود آقای صدوقی یک وجود بی‌معنی‌ای بود. آنها کاری نداشتند. شهر به دست آقای صدوقی میگشت، رهبر یعنی این. من مفهوم رهبری را در عمل مجسم را در رهبری یزد توسط ایشان دیدم. دیدم تمام امور مردم به ایشان ارجاع میشود و ایشان در هر مسأله‌ای یک نظر و رأی قاطعی که مردم را روشن کند ابراز میکند.

677927126 284105

انسان هر روز در معرض انتخاب های زیادی است و این انتخابها سرنوشت او را میسازند.

برای تصمیم گیری درست و انتخابهای در لحظه، باید چهار نظام وجودی انسان با همدیگر هماهنگ باشد: نظام فکری، نظام روحی، نظام جسمی و نظام اجتماعی
زیرساخت همه نظامها  نظام فکری است. کسانی در عرصه اجتماعی و سیاسی و فرهنگی خوش میدرخشند که نظام فکری صحیحی داشته باشند.
مهمترین شیوه رسیدن به یک نظام فکری درست، داشتن سیر مطالعاتی است. اینجا است که سیر مطالعاتی آثار استاد مطهری جایگاه خودش را برای پاسداران ارزشهای انقلاب و فعالین عرصه فرهنگی نشان میدهد.
 
حجت الاسلام علوی
سالن علامه شهید مطهری
سپاه الغدیر